Naši talentovaní divadelníci s pani učiteľkou Zuzana Varhaniková ukončili svoj školský rok najlepšie ako sa dalo. Dňa 18.júna 2026 vycestovali na celoslovenské kolo Hviezdoslavovho Kubína hviezdoslavov.kubin.fanpage . Naše Cevečko reprezentovali s inscenáciou “Terezka, vráť sa!” a vybojovali si v silnej konkurencii krásne strieborné pásmo. Rovnako so svojim umeleckým prednesom poézie bodovala výborná Tamara Richtárechová, ktorej sa podarilo získať 1.miesto v IV.kategórií. Všetkým deckám zo srdca gratulujeme. Sme na vás pyšní! 👍🏻❤️🔥🎭🏆
Škrupinky spoločne ukončili školský rok. Ako? Predsa s úsmevom
( Teova obľúbená pesnička od Žbirku 😁), tancom💃, spevom🧑🎤 a hlavne spolu. Guláš uvarili rodičia (ďakujeme Sonička a Jojko za podporu), dobrú náladu priniesli Renata Kikušová Petrikova a Stanko ( duo RESTART), velikánska tma nám umožnila mať nočné kino, muzikoterapia MTerapio s Alickou spríjemnila slnečný deň 🌞a kamarátov s Downov syndróm naučili Škrupinky choreografiu Mimoni. Už len kúpanie v kadi a dni na chate Júlia sú neopakovateľné. Tak ako je neopakovateľný každý jeden deň s priateľmi - Škrupinky❤️.
Dnes sme sa zúčastnili Kurzu ochrany života a zdravia. Jednou jeho časťou je aj streľba zo vzduchovej pušky. A tak sme si so žiakmi CSOŠ sv. Terezie z Lisieux vyskúšali streľbu zo vzduchovky na terč vo vzdialenosti 10 metrov. Narobili sme veľa dierok do terča, ale niektoré aj opustili terč🤣🤣🤣 Nevadí, veď to bolo iba cvičenie.🎯🎯